Noorte foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Siia kogunevad kõik eestimaa noored.
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Mäng: Haara raamat!
Aastavahetus EmptyLaup Apr 13, 2013 10:45 am by roosipuu

» Suhted klassi- ja koolikaaslastega.
Aastavahetus EmptyLaup Apr 13, 2013 10:36 am by roosipuu

» Kõike-kõigest-kõigile
Aastavahetus EmptyTeis Apr 09, 2013 12:28 pm by roosipuu

» Lemmikud fotograafid
Aastavahetus EmptyReede Apr 05, 2013 8:06 pm by Kätuu

» Tõeline iludus
Aastavahetus EmptyReede Apr 05, 2013 7:55 pm by Kätuu

» Lights School
Aastavahetus EmptyKolm Märts 20, 2013 11:54 am by Kätuu

» Tegevusi, kui on igav?
Aastavahetus EmptyTeis Märts 05, 2013 8:26 am by roosipuu

» Mis riideid kannad?
Aastavahetus EmptyPüh Veeb 24, 2013 12:02 pm by Creamy

» Varjatud
Aastavahetus EmptyKolm Veeb 13, 2013 9:38 pm by Kkohuke

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(50) oli siin foorumil Püh Sept 17, 2023 10:39 am

 

 Aastavahetus

Go down 
2 posters
AutorTeade
Creamy

Creamy


Postituste arv : 165
Join date : 15/12/2012

Aastavahetus Empty
PostitaminePealkiri: Aastavahetus   Aastavahetus EmptyEsm Dets 31, 2012 11:58 pm

Kuidas möödus teie aastavahetus?
Tagasi üles Go down
Viinamari
Admin
Viinamari


Female Postituste arv : 184
Join date : 08/12/2012
Asukoht : Pärnu maakond

Aastavahetus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Aastavahetus   Aastavahetus EmptyKolm Jan 02, 2013 1:22 pm

Me läksime kuuest kuskile keldrisse (mitte kodus). Seal me siis laulsime karaoket, sõime, jõime ja õhtul tegi Legshaker niisama mõned (3 vist) laulu. Muidu nad laulsid veel Kukerpilli laulu ja ka Sirtsu laulu. Punk ;P
[Sirts sai suveaastal 16 täis
kes küll kes küll seda teada võis...]

23.40 panime riidesse ja läksime Pärnu silla juurde., kus siis toimus rakettide laskmine ja Pärnu Kontserdimaja juures olid superilusad raketid. Ilusad suured jne.

Pärast seda pandi mind, Oliveri, Hendriku ja Reti takso peale (üks tuttav). Hendrik läks oma koju. Mina, Reti ja Oliver nende juurde.
Kui koju jõudsime läksime vanaema ja vanaisa juurde kõrvalmajja. Ütlesime Head Uut Aastat ja siis läksime mina ja Oliver neile. Reti jäi sinna magama.
Mängisime poole neljani Monopoly ja läksime siis magama.


Nüüd ma pean siin veel paar päeva olema, kuna kodus hakkas remont... (:
Tagasi üles Go down
https://noortefoorum.forum.co.ee
Creamy

Creamy


Postituste arv : 165
Join date : 15/12/2012

Aastavahetus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Aastavahetus   Aastavahetus EmptyKolm Jan 02, 2013 7:40 pm

Tegime ahjukana ja ahjupraadi, veel olid söögiks mandariinid, piparkoogid, kommid jne. Kell 18.30 tuli sõber minu poole. Alguses olime köögis, süütasime küünlad. Siis hiljem läksime elutuppa telekat vaatama. Vaatasime reporteri aastavahetust Very Happy
Siis vahepeal käis sõber kodus söömas ja ma sõin ka ja siis olime arvutis, vaatasime telekat ja nii. Etv'd õhtupoole peamiselt, edekabelit ja tujurikkujat jne. Siis 23.30 helistas klassivend, oli kahe sõbraga õues, rääkisime põhimõtteliselt 20 minutit telefoniteel, kuigi ta seisis mu akna all. Very Happy
Alguses läksime sõbrannaga rõdule (olime juba veel ühe sõbraga ka kokku leppinud, et saame kokku) ning esimeseks ilutulestikuks oli üks MEGApauk, ei mingit ilu, aga kõik ehmusid. Very Happy Siis läksime õue, olime seal sõpradega, rääkisime ja nii. Siis mingi 4 minutit enne 00.00-i hakati ilutulestikku laskma. Meie nagu: midaaaaaaaa, kell ei ole 00.00 veel. Aga hakkasime filmima telefonidega ja siis üks sõber karjus: "Kuidas te aru ei saa, 1 minut on veel aega!"
Teine sõber talle vastu: "Ole vait, mis sa arvad, et keegi kuuleb ka sind vä!"
Ei nalja sai megaalt, superilusad ilutulestikud olid ja Smile
Siis kui kell sai 00.00, soovisime kõigile head uut aastat, 2 tüdrukut kallistasid kõiki. Vaatasime ikka ilutulestikku jne, kuni läbi sai. Siis olime ühe sõbraga edasi õues ja helistasimen teisele sõbrale, kuna me ei näinud teda õues. Ta oli tuppa läinud ja siis tuli tagasi õue. (pikk tekst ma tean Very Happy)
Siis eem olime neljakesi õues ja loopisime paukherneid Very Happy Ja siis proovisime neid mesilasi tööle saada ja lõpus mingi 2 tükki isegi töötasid. Siis tulime umbes 00.35 minu poole sõbraga, ta jäi ööseks. Veebitasime, mängisime netis Very Happy Umbes 04.45 läksime magama.
Minu aastavahetus oli väga äge! Smile
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Aastavahetus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Aastavahetus   Aastavahetus Empty

Tagasi üles Go down
 
Aastavahetus
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Noorte foorum :: Varia :: Lobanurk-
Hüppa: