Siia kogunevad kõik eestimaa noored.

PealehtCalendarKKKOtsiLiikmete nimekiriKasutajagrupidRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Mäng: Haara raamat!
Jõulud koolis EmptyLaup Apr 13, 2013 10:45 am by roosipuu

» Suhted klassi- ja koolikaaslastega.
Jõulud koolis EmptyLaup Apr 13, 2013 10:36 am by roosipuu

» Kõike-kõigest-kõigile
Jõulud koolis EmptyTeis Apr 09, 2013 12:28 pm by roosipuu

» Lemmikud fotograafid
Jõulud koolis EmptyReede Apr 05, 2013 8:06 pm by Kätuu

» Tõeline iludus
Jõulud koolis EmptyReede Apr 05, 2013 7:55 pm by Kätuu

» Lights School
Jõulud koolis EmptyKolm Märts 20, 2013 11:54 am by Kätuu

» Tegevusi, kui on igav?
Jõulud koolis EmptyTeis Märts 05, 2013 8:26 am by roosipuu

» Mis riideid kannad?
Jõulud koolis EmptyPüh Veeb 24, 2013 12:02 pm by Creamy

» Varjatud
Jõulud koolis EmptyKolm Veeb 13, 2013 9:38 pm by Kkohuke

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(13) oli siin foorumil Püh Märts 03, 2019 10:23 am

Share

Jõulud koolis

Go down 
AutorTeade
Creamy

Creamy

Postituste arv : 165

Jõulud koolis Empty
PostitaminePealkiri: Jõulud koolis   Jõulud koolis EmptyEsm Dets 17, 2012 6:09 pm

Siin võiksite rääkida, mida te jõulude ajal koolis teete, kas teil on klass kaunistatud, kuna jõulupidu tuleb jne jne Smile
Ei pea kõike ühe postitusega ära ütlema, võib ka arutleda jne
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Chosen

Chosen

Postituste arv : 76

Jõulud koolis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jõulud koolis   Jõulud koolis EmptyEsm Dets 17, 2012 6:31 pm

No meil on see aasta koolis võistlus klassi kaunistamise peale. Tavaliselt meil nii väga klasse ei kaunistada. See aasta aga on pmt. kõiki klassi kaunistatud just eriti õpilaste enda poolt. Iga klass pidi ära kaunistama oma koduklassi.

Jõulupidu ise on alles neljapäeval muidu, kell 6. Seal saame ka teada, kes võidab selle klassi kaunistamis võistluse.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Creamy

Creamy

Jõulud koolis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jõulud koolis   Jõulud koolis EmptyTeis Dets 18, 2012 4:11 pm

Meie klass on nii ära kaunistatud, et tahvli ühes ääres on värvilised jõulutuled, siis tahvli all on karrajupp ja selle küljes kuldsed ja läikivad jõulukuulid ja tagaseinas on samuti jõulutuled, jääpurikate moodi. 2 talvepilti on ka seina peal. Ukse juures on hallid rõngad.
Meie koolis toimus esmaspäeval ja teisipäeval jõulumüük. Sinna said kõik siis tuua endavalmistatud sööki.
Jõulupidu on neljapäeval kell 18.00 ja neljapäeval on siis kõigil ka 4 tundi. Ühtlasi on neljapäev viimane koolipäev, reedel meie enam kooli tulema ei pea.
Jõululoosipakid tegime ka oma klassiga.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Chosen

Chosen

Postituste arv : 76

Jõulud koolis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jõulud koolis   Jõulud koolis EmptyTeis Dets 18, 2012 6:22 pm

Ma ei tea täpselt kuidas mu enda klass on ära kaunistatud kuna ma pole seal veel see nädal käinud. (Eks homme seletan seda kui viitsin kuna oma pean toiduraha viima minema.)

Meil on ka jõlupidu neljapäeval, kell 18.00. Meil on kõigil ikka kõik tunnid. Mul peaks olema 9 tundi aga me küsimise õpetajalt, et kas ta saaks tunni ära jätta ja ta ka jättis selle ära. Seega mul on 8 tundi.
Reedel me peame kooli minema. Idk, kui palju sinna kooli õpilasi tuleb, mitte kõik kindlalt. Alati on see nii olnud reedel, puudub koolist vähemalt pool. Smile Aga jahm, õnneks ei ole täispikkad tunnid reedel.

Loosipakke me ei hakkanud tegema kuna meil kellegil nagunii poleks eriti viitsimist neid teha.

Õpetajale aga tegime klassipeale ühe kingi nii jõulude kui ka tema sünnipäeva puhul, mis on siis ilmselt vaheajal kuskil.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viinamari
Admin
Viinamari

Female Postituste arv : 184

Jõulud koolis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jõulud koolis   Jõulud koolis EmptyKolm Dets 19, 2012 1:06 pm

Meil on homme (Neljapäeval) kell 18.00 ka jõulupidu. Smile Ja siis seal me laulame, tantsime.
Reedel meil kooli pole, kuid me peame minema 11.00 jõulusöömale. Seal saame siis tunnistused ja seal jagame ka loosipakke. Smile
Me tegime ka õpsile üllatuse. Kõik pidid tooma 5€. Homme anname vist ära. Wink
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://noortefoorum.forum.co.ee
Creamy

Creamy

Jõulud koolis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jõulud koolis   Jõulud koolis EmptyKolm Dets 19, 2012 1:18 pm

Meil on jõulupeo teema mingi "Vanarahva jõulud" või ma ei tea, igatahes me oleme rahvariietes ja tantsime vanaaegseid tantse jne. Kuusk on kaunistatud kunstapelsinide ja -õunade, -pirnide, -marjadega ning ka mingite isetehtud kaunistustega. Põrandal on 4 heinapakki, mille peal istuvad siis lastekoor, meie jõulukavaga võtame 3 pakki endale. Very Happy Heina on maas ka, me ise kandsime seda laiali kõndides. Mudilaskoor istub lihtsalt maas.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viinamari
Admin
Viinamari

Female Postituste arv : 184

Jõulud koolis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jõulud koolis   Jõulud koolis EmptyNelj Dets 20, 2012 7:04 pm

Nii, sain teada, et ma pean minema homme hommikul kell 10.15 kohale, kuna teeme proovi (esineme teistele klassidele (vist;D)) mudilaskooriga. Rohkem ei tahtnudki midagi öelda Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://noortefoorum.forum.co.ee
Creamy

Creamy

Jõulud koolis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jõulud koolis   Jõulud koolis EmptyReede Dets 21, 2012 1:00 pm

Eile oli viimane koolipäev ja ühtlasi ka jõulupidu. Meil olid siis rahvariided, aga mul oli kahjuks lühem seelik kui teistel, ja halvem, niisiis vöö ei püsinud selle peal ja tulemuseks oli see, et selle pidi kõvasti panema :/
Igatahes, jõulupidu oli väga lahe. Meie klass luges jõuluvanale luuletust ja siis läksime kinke jagama klassi. Tegime loosipakke ka, hind oli 2 €, ma sain klassiõelt väikse klaaskuuli, mille sees on ingel ja see muudab värve ka Smile Sussišokolaadi ka. Ja siis "jõuluvanalt" sain raamatu "Kõrvalmaja koletis", mida ma tahtsingi Smile Eelmisel aastal sain sarja esimese raamatu ja sel aastal siis teise Smile Lisaks veel Kinderi šokolaadi.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Sponsored content

Jõulud koolis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jõulud koolis   Jõulud koolis Empty

Tagasi üles Go down

Jõulud koolis
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1